دکتر هما پرند » خبرنامه » زیبایی و جوانسازی واژن » انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن در تهران
۶ دقیقه
نحوه انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن

انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن در تهران

آنچه می خوانید...

انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن در تهران، یک انتخاب ساده نیست و نیاز به بررسی و تحقیق دارد. جراحی زیبایی واژن از جمله جراحی های زیبایی زنان به حساب می آید که دارای دو جنبه است جوان سازی واژن بانوان و موارد درمانی. علاوه بر این، از محبوب ترین جراحی های زیبایی زنان نیز هست. شیوع عمل های زیبایی در ناحیه تناسلی به اندازه ای افزایش یافته است که به صورت سالیانه اشخاص زیادی در سراسر جهان به انجام این عمل اقدام می کنند. یقینا انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن در تهران، ممکن است اطمینان بیشتری برای تجربه بیمار از جراحی زیبایی واژن و بدست آوردن نتایج ایده آل و مطلوب بوجود آورد.  

مزایای جراحی زیبایی واژن

بسیاری از عمل های زیبایی ناحیه تناسلی ممکن است پاسخگوی خوبی برای نیازهای خانم ها و بالا بردن اعتماد به نفس آن ها باشد. انجام دادن جراحی زیبایی واژن بجز اینکه به برطرف کردن مشکلات واژن همانند خشکی و رفع مشکلات در حین روابط جنسی می کند، ظاهر لابیاها را هم بهتر می کند و زیبایی را به واژن برمی گرداند. 

همانطور که شما هم می دانید این نوع جراحی های ناحیه تناسلی اثرات شگرفی در روابط احساسی زوج ها و بالا بردن اعتماد به نفس شخص و حتی درمان عوارض نامطلوب درمانی می کند. دلیل اقدام هر فرد برای انجام این نوع عمل با فردی دیگر متفاوت است. با این وجود نداشتن رضایت کافی از ظاهر واژن و کاهش اعتماد به نفس او از جمله عللی است که منطقی و بسیار شایع است که موجب می شود فردی به سوی تجربه عمل زیبایی واژن برود. 

با توجه به اینکه با گسترش شیوه های مختلف زیبایی در زمینه طب زنان، نیاز به مهارت به روز  و تجربه متخصصان دارد پزشکان باید اطلاعات خودشان را درباره اعمال جراحی زنان به روز کرده و بر توانایی هایشان اضافه کنند.

مزایای جراحی زیبایی واژن چیست؟

بهترین جراح زیبایی واژن در تهران چه خصوصیاتی دارد؟

انتخاب یک جراح حاذق و با تجربه آنقدر هم که فکر می کنیم ساده نیست. علت آن هم این است که خیلی از سایت ها در اینترنت از منابع مختلف درباره اینکه چه فردی در انجام عمل لابیاپلاستی و واژینوپلاستی بهترین است موجود است.

از همه بدتر این است که جراحانی هم هستند که با تعداد کمی از شیوه ها و یا بهتر است بگوییم هیچ عملی را بصورت منظم انجام نمی دهند.  انجام عمل لابیاپلاستی و واژینوپلاستی خیلی مهم است و باید حتما به وسیله یک متخصص مجرب انجام گردد. برای انجام این نوع عمل جراحی داشتن مهارت زیاد در انجام آن و داشتن شمار زیادی از بیماران لازم است. تکرار این عمل، موجب به دست آوردن نتایج ثابت و تضمین عمل می شود.

مهم ترین تصمیمی که شما می گیرید این نیست که آیا این عمل را انجام دهم، بلکه مهم ترین تصمیم این است که بهترین جراح را برای انجام این عمل چگونه بیابید. در ابتدا، برای انتخاب یک جراح خوب جنبه های بسیاری وجود دارد. از جمله معیارهایی که  باید در نظر گرفته شوند و سوالاتی که باید از پزشک جراح خود بپرسید شامل موارد زیر است:

تجربه و مهارت جراح عمل لابیاپلاستی یا واژینوپلاستی

چرا این عمل مهم است؟ چون بهترین جراحان جراحی ناحیه تناسلی مدت هاست که این کار را انجام داده و در این نوع عمل جراحی مهارت هایشان را بدست آورده اند. این متخصصین بخاطر آموزش هایی که دیده اند و تجربه بالایی که دارند مهارت هایشان را تقویت کرده اند و آن را توسعه داده اند. مهارت هایی که بصورت مستقیم روی موفقیت عمل های لابیاپلاستی و واژینوپلاستی و یا عمل باز کردن کلایتورال شما هم تاثیر می گذارد. در صورتی که آن ها برای مدتی طولانی این کار را انجام داده و قادرند از خیلی از موارد را با موفقیت به آخر برسانند و این علامت خوبی است.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران یقینا باید بیماران مراجع زیادی داشته باشد. از جراح مد نظر خود بپرسید که در سال گذشته چند عمل لابیاپلاستی و واژینوپلاستی انجام داده است. از پرسیدن این سوال خجالت نداشته باشید. 

چه مدت است که جراح عمل لابیاپلاستی یا واژینوپلاستی را انجام می‌دهد؟

آیا پزشک جراح در جلسات پزشکی شرکت حضور فعال دارد؟

به صورت کلی در صورتی که فردی دانش کافی را داشته باشد که در جلسه های پزشکی سالانه و در کنگره های بین المللی و یا در رویدادهای منطقه‌ای شرکت کرده و صحبت کند. بعضی اوقات به دلیل اینکه تکنیک تخصصی ای را در طول سال ها توسعه داده اند، تصمیم می گیرند که این اطلاعات را با دیگران به اشتراک نگذارند ولی هنوز دانش انجام آن را دارند و حتی در آن هنگام هم به صورت معمول از آن ها خواسته می شود که آن را با بقیه به اشتراک بگذارند.

به خاطر داشته باشید که در صورتی که جراح به اندازه کافی درباره تخصص خودش اطلاعات و دانش داشته باشد که بتواند در جلسات و در مقابل صدها متخصص جراح دیگر در مورد شیوه های جراحی صحبت کند به احتمال زیاد مطالب موضوعی خود را خیلی خیلی خوب می دانند و ئو در کار خودشان بسیار متخصص است. تا حدی که آن ها را بعنوان یک متخصص به حساب می آورند و به همین دلیل انتخاب خوبی برای شما خواهند بود که می توانید برای عمل خود در نظر داشته باشید. جراحی زیبایی واژن امروزه از اصلی ترین جراحی های است که بانوان به دنبال آن می روند و طرفداران زیادی هم در کشورهای اروپایی، آمریکایی و حتی ایران دارد. برای انجام جراحی زیبایی واژن بهتر است به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه کنید. انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران که در زمینه جراحی زیبایی واژن کار می کند احتیاج به صرف زمان کافی برای شناخت و تحقیق دارد. در ادامه این مقاله به توضیح مختصری در خصوص جراحی زیبایی واژن پرداخته و سپس ویژگی های بهترین جراح زیبایی واژن در تهران را ذکر خواهیم کرد تا نتیجه مناسبی را از جراحی به دست آورید. به همین دلیل است که پرسیده می شود بهترین جراح زیبایی واژن در تهران چه کسی است و چه خصوصیاتی دارد.

نتیجه گیری

آنالیز رضایت بیمارانی که تجربه انجام این عمل را داشته اند و همچنین بررسی سابقه علمی و جراحی پزشک متخصص می توانند به شما در انتخاب درست و هوشمندانه کمک کنند.  به یاد داشته باشید که انتخاب یک جراح حاذق و اصلح از موارد مهمی است که پیشگیری از عوارض نامطلوب پس از عمل زیبایی و به خطر افتادن سلامت بیمار خواهد کرد.

دکتر هما پرند

متخصص زنان، زایمان، نازایی
جراح زیبایی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *