برای همه شما کاربران عزیز سوالاتی بسیار در زمینه تیرگی واژن (آلت تناسلی زنان) وجود دارد. اینکه علت سیاهی واژن چیست و راههای درمان و رفع تیرگی واژن با استفاده از ماسک ها و روش های خانگی گیاهی کدام است. همانطور که در ادامه این بخش می گوییم. تیرگی واژن و اندام تناسلی زنان بنا به علل و دلایل متعددی بروز می کند. و به واقع بسیار ناخوشایند است.قبل از انکه برای درمان و رفع تیرگی واژن (اندام تناسلی زنان ) توصیه ای داشته باشیم. بهتر است علت را بشناسیم. تا با حذف و کاهش این موارد به طور طبیعی طیف رفع تیرگی واژن را سرعت ببخشیم.

علت تیرگی واژن ( اندام تناسلی زنان ) چیست؟

1- پوشیدن شلوارتنگ :یکی از مهم ترین و اصلی ترین علل تیرگی پوست وازن استفاده از شلوار و لباس زیر تنگ است . 

2-استفاده از ژیلت و یا تیغ کهنه برای اصلاح موهای واژن.

3- استفاده زیاد از تیغ و ژیلت برای از بین بردن موهای واژن.

4- پیاده روی و راه رفتن زیاد.

5- برخی از داروها ، با استفاده از برخی داروهای خاص شما متوجه تغییر رنگ پوست واژن خواهید شد. که در این صورت با تجویز پزشک برای قطع و یا کاهش دفعات مصرف اقدام کنید.

6- هورمون های و اختلالات هورمونی.

7- استفاده از لباس زیر (شورت ) پلی استری غیر گیاهی:علاوه بر انتخاب جنس مناسب و ضد حساسیت لباس زیر بایستی روزانه آن را تعویض کنید.

ناحیه تناسلی یکی از حساس ترین قسمت های بدن هر زن است. دانستن اینکه چگونه آن ناحیه روشن و تمیز نگهداری شود مهم است. و بسیاری از زنان علاقمند هستند که با روش های طبیعی این مراقبت ها را انجام دهند.

اینکه راهکارهای زیادی برای سفید کردن واژن پیشنهاد گردیده است.به این معنا نیست که این مشکل نگران کننده است. بلکه زمانی نگرانی در پی خواهد داشت که همراه بوی نامطبوع شدید ، خارش ، سوزش  و ترشحات عجیب باشد .

One Thought to “علت تیرگی واژن زنان”

  1. وب سایت بسیار مفیدی دارید

نظرات خود را با ما در میان بگذارید